پیام مدیریت

نخستین روز بهار گویی نخستین روز آفرینش است سرود نوبهار که بر لبان طبیعت جاری می شود، بازار وزن و قافیه زمستان بی رونق می گردد ؛ چهره سردش رنگ می بازد تا رخساره بهار گلگون شود.

قدمهای بهار کوی رخوت را که طی کرد، راهگشای شاهراه شور و شعف است آن هنگام که تاراج باد توشه غمبرگهای یکساله را از شانه های صبرمان کم می کند. بار دیگر همسفر بهاریم تا سپیده دم که به منزل نیک بختی می رسیم و در بزم شکوفه ها از تنعم سفره اهورایی هفت سین شیرین کام می شویم  عیدانه صفای سبزه و عطر سنبل را در حریر سجاده به ودیعه می بریم و پیشانی شکر بر آستان حضرتش می سا ییم که بار دگر مجال عرض تحیت و تهنیت به حضور همه شما عزیزان را یافتیم.

و اینک در آغازی دیگر بسیار خرسندیم که بارقه های امیدمان به ثمر نشست و به لطف تدبیر و امید ستودنی خرد ورزان شایسته میهن مان سرانجام سدهای تحریم شکسته شد تا بعد از سالها شرایط بهتری در زمینه ثبات و امنیت اقتصادی فراهم شود که متعاقبا به رونق کسب و کار و تجارت بیانجامد.

امیدواریم با عنایت پروردگار متعال با گشایش جدید در فضای کسب و کار و اعتماد سازی بیشتر امکان ارائه محصولات بهتر و متنوع تر و خدمات شایسته تر را بیابیم. بر این باوریم که در این برهه از زمان تنها پیروی از اصول مشتری مدارانه یاریگر ما در کسب رضایت حداکثری مشتریان محترم می باشد.

ابزار سپه به عنوان پیشروترین شرکت فعال در عرصه ارائه تجهیزات و ابزارآلات صنعتی در پی آن است که با تداوم رشد و تنوع محصولات هر چه مرغوبتر و ارائه خدمات سرویس حرفه ای تر بیش از پیش نام خود را مزین به اعتماد و تکریم ناب مصرف کنندگان گرامی نماید. اکنون با رفع محدودیتهای قبل و بهره گیری از فرصتهای پیش آمده صد در صد اطمینان داریم می توانیم میزبان سالی سرشار از رضایت و موفقیت همه جانبه باشیم انشاء الله.

لازم است در این فرصت از کلیه نمایندگان محترم فروش و خدمات که با تکمیل زنجیره فروش و خدماتمان در سراسر کشور همواره مدیون اعتمادشان هستیم سپاسگزاری نماییم. در این مقطع نیز همچون گذشته علاقمند به ایجاد رابطه و پیوندی پایدار و مستحکم بر اساس منفعت رسانی بیشتر برای شما عزیزان هستیم.

همچنین وظیفه خود می دانیم از پرسنل عزیزمان در شرکت ابزار سپه که یاران دیرین و وفادار ما در این مسیر خطیر بوده اند تشکر و قدردانی نماییم. باشد که در این راه ارزشمند که از دیروز آغاز شده و همچنان امروز و فردا ادامه خواهد داشت در کنار هم و برای هم بتوانیم ارزش آفرین باشیم و به مدد همت شما اندیشه مان را به عمل برسانیم تا ما را به سمت سرآمدی رهنمون سازد.

حقیقتا باور قلبی و نگاه ما به کارکنان عزیزمان، نمایندگان گرامی و مصرف کنندگان محترم، هیچگاه جنبه تک وجهی تجاری نداشته است و رفاه و آرامش کارکنان، تقویت دوستی و مودت با نمایندگان و تامین منافع ایشان و خشنودی و رضایت مصرف کنندگان در صدر خواسته های ارجح ما قرار دارد.

اکنون که  بار دیگر توفیق حضور در این بهار به ما ارزانی شده و سالی سرشار از نیکی و موفقیت را سپری نموده ایم و سالی خجسته و نیکوتر را به انتظار نشسته ایم آرزو داریم به فضل الهی و عنایات خاصه حضرت ولی عصر (عج)  همچنان پا به پای بهار فرصت بهتر بودن و بهتر زیستن را بیابیم تا در آبادانی میهن عزیزمان ایران، سربلندتر از همیشه نقش آفرین باشیم.

 

بهار 95­